Co vás zajímá?

Nikdy jsem na koni nejel, vadí to?
Převážná část kurzu Leadershipu i Teambuildingu se skládá z nejezdeckých úkolů, proto nejsou jezdecké zkušenosti třeba. Expedice, Outdoors a Kůň Vás Posune je putování, určené lidem s minimálními zkušenostmi s koňmi, je vhodné i pro úplné začátečníky, takže pokud znáte koně jenom z obrázku nemusíte se obávat.

Proč právě koně?
Leadership s koňmi je o přirozeném vůdcovství, pracuje na vašem vnitřním nastavení, na řeči těla a čitelnosti, se kterou k ostatním přistupujete. Pracuje s tím, co si na vlastní kůži vyzkoušíte a zažijete.
Koně dokáží podat nezkreslenou a rychlou zpětnou vazbu. Koně nepodplatíte, neumluvíte ani neodnesete, musíte ho prostě přesvědčit, že to co po něm chcete, má smysl.

Bojím se koní, je pro mě i tak kurz vhodný?
Respekt ke koním je přirozený a pochopitelný, vždyť se jedná o kontakt se zvířaty, která nás převyšují silou i velikostí. Kurzy probíhají se speciálně připravenými koňmi, kteří mají k lidem pozitivní vztah. Také velikost koní (používání menších plemen) pomáhá překonávat přirozený respekt. Během kurzu je kladen velký důraz na bezpečnost.
Z naší praxe můžeme říci, že i u lidí s dřívější špatnou zkušeností s koňmi se dařilo na kurzech jejich obavy úspěšně odbourávat a v případě dlouhodobější spolupráce i zcela překonat.

Jsou vaše kurzy určeny pouze pro manažery?
Naše kurzy Teambuildingu jsou určeny pro jakékoli týmy, nezáleží na jejich profesi ani zaměření.
Kurzy Leadershipu jsou zaměřeny na vedení lidí v nejrůznějších oblastech, takže mohou inspirovat stejně tak manažera jako šéfa dobrovolníků, učitele nebo kohokoli, kdo se aktivně zajímá o leadership.

Probíhají kurzy celoročně? Jsou závislé na počasí?
Část kurzů  probíhá v kryté hale, proto nejsou na počasí závislé a pořádáme je tedy celoročně. Druhá část a především Expedice je na počasí závislá, snažíme se proto najít vhodné termíny, kdy počasí obvykle přeje. Pokud se přesto nevydaří, může se stát, že bude kurz přeložen.